OK, mam już MacBooka...


Blog > Komentarze do wpisu
Byłem w iSpot Złote Tarasy

Złote TarasyWiedziony ciekawością zajrzałem do nowego centrum handlowego . Fajne, tylko że wyraźnie widać że niedokończone. Główne drzwi do Złotych Tarasów się psuły (napis na drzwiach: "prosimy nie pchać, drzwi obracają się automatycznie" a powyżej kartka: "prosimy pchać, awaria drzwi" ;-)). Połowa ruchomych schodów nagle przestała działać. Multipleks rusza od czerwca, fitness klub dopiero jesienią. Ele.gancki wyszedłby po 5 minutach ;-)

Najciekawsze rzeczy dzieją się na poziomie +2, gdzie ulokował się najnowszy i zarazem największy sklep sieci iSpot. Moje dotychczasowe przejścia z iSpotem w Galerii Mokotów nie należały do przyjemnych, toteż do placówki w ZT wszedłem z "pewną taką nieufnością".

Straszny tłok, gorąco, klima nie działa. To minusy. Poza tym bardzo duży wybór akcesoriów (kupiłem torbę, opiszę ją wkrótce), oprogramowania i sporo komputerów do pomacania. Ciekawostką są dwa komputery podłączone do keyboardów - czarny MacBook i chyba Mac Pro. Salka do szkoleń była zamknięta. Jednego ze sprzedawców widziałem wcześniej w GM, sprawiał tam najlepsze wrażenie z całej radośnie niekompetentnej ekipy.

Dużo fotek iSpota jest tutaj.

Uwagę przyciąga ogromny telewizor plazmowy Sony podłączony do Maca Mini. Niestety, pomimo Full HD w TV obraz był paskudnie "mydlany". Przyczyna? Pomimo, że Mini może obsługiwać monitory z rozdzielczością do 1920x1200, ten w iSpocie był ustawiony tylko na 1366x768 ;(. Co gorsza, więcej nie da się wyciągnąć via wejście VGA w telewizorze. Wniosek: jeśli chcecie podłączyć do Maka Naprawdę Wielki Telewizor, to zaopatrzcie się w kabelek DVI-HDMI (Ciekawe, czy istnieje przejściówka MiniDVI-HDMI?).

BTW, po sąsiedzku zresztą mieści się Saturn, w którym stoi sobie Największy Telewizor Jaki w Życiu Widziałem, czyli 103" Panasonic. Wow. Cena z kosmosu, bo "zaledwie" 319 000 zł. Co to jest dla prawdziwego miłośnika telewizji...

W tym samym Saturnie można też kupić MacBooka oraz (w ramach promocji) 1GB pendrive Kingstona za jedyne 39 zł. Co prawda to najstarszy Data Traveller (nie Hi-Speed), ale w białym makowym kolorze i bez problemu działa i z Makiem i z PC. Polecam!

Jednym słowem - do ZT warto się wybrać, tylko trzeba zaczekać aż wybudują się do końca i opadnie nieco tłum zwiedzających. Sam iSpot jest całkiem niezły, jak włączą klimę może nawet najlepszy w całej sieci.

PS. W następnych notkach napiszę o torbie i zrecenzuję mysz bluetooth, której używam już ponad dwa tygodnie. Stay Tuned!

Tagi: ,

poniedziałek, 12 lutego 2007, ols

Polecane wpisy

  • wymienili!

    (note: Pomiędzy kwestiami SADystów płaszczyłem się, prosiłem, tłumaczyłemżewyjazd,potrzeba, i rwałem włosy z głowy) (pani asytentka): eee, mechanika. raczej nie

  • Promooocja na Maki!

    I to całkiem niezła zagościła w SADzie . Zeszli z ceną nowych przenośnych Maków o parę setek. Czemu? Czyżby miały nadejść jakieś zmiany w ofercie? Tak czy inacz

  • MacBook za 2 990,98 zł (netto)!

    SAD zabrał się za ostateczne czyszczenie magazynów ze starych MacBooków CoreDuo. W jego sklepie pojawiła się promocja z rekordowo niską ceną- 2990,98 zł netto,

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2007/02/14 19:45:10
Pomyślałam o tych Twoich tarasach będąc dziś w naszym Miasto Sfera, to chyba dokładnie to samo tylko w srebrze, szybie, kamieniu na miarę prowincji.
Odbierałam wygrane bilety ;)
ps. Nie mogę się oprzeć, poprawny cytat "z pewną dozą niepewności " :)))